Аспірин. LiveInternet - Российский Сервиз Онлайн-Дневников

  1. Аспірин. LiveInternet - Российский Сервиз Онлайн-Дневников Фітнес-ентузіаст Ось 23 листопада 2005...
  2. Аспірин. Обговорення на LiveInternet - Російській службі інтернет-щоденників

Аспірин. LiveInternet - Российский Сервиз Онлайн-Дневников

Фітнес-ентузіаст

  • Ось 23 листопада 2005 року
  • 364 переглядів
  • З Софії
  • Щоденник

Так, для аспірину, я був розірваний читати останні кілька годин тут, і я не знайшов нічого - все навпаки. Це було шкідливо, тому що регулярне вживання призводить до розпаду шлунка (мені не дуже цікаво, тому що я вважаю, що аспірин - це одне з останніх речей, які можуть зашкодити мені в цій галузі), а інший, що мене спонукає вказують як недолік (і що :)), що він знижує синтез білка в клітинах після його введення. Отже, це недоліки. Плюси - це працює в серці (це можна сказати в аптеці :)), вона розбавляє кров (що приємно, тому що після тренування стискається) і прискорюється, що призводить до більшої кількості поживних речовин, які доставляються в клітини так ви ростете (хтось не говорить, що я в протиріччі, я знаю, що я писав вище, але це те, що я читаю :)). А те, що я хочу взяти - це інший плюс - у вас немає м'язової лихоманки (або не така жорстока).

Тепер те, що я хочу запитати - це насправді ефект лайки аспірину на мене, якщо він знижує синтез білка до того, скільки і в яких межах (якщо хтось каже, що деякі відсотки мають кіло ракію від мене або жменьку аміно - що б вона не вибрала: )). І це вірно в іншому твердженні, що, збільшуючи приплив крові, збільшення поживних речовин збільшує м'язовий ріст. Нарешті, як ви виступаєте і скільки мг аспірину пити (до або після тренувань, або як і чому)?

Фітнес-ентузіаст

  • Ось 23 листопада 2005 року
  • 364 переглядів
  • З Софії
  • Щоденник

Тепер я читаю трохи про Білу вербу - кора верби (на капсулах, не жую, як коза Тепер я читаю трохи про Білу вербу - кора верби (на капсулах, не жую, як коза   ) ). Він має аналогічний ефект з аспірином, але триває довше лише в організмі. Обидві теорії мають різні ефекти:
1. Якщо він знижує синтез білка, ще гірше приймати аспірин, оскільки він працює довше (аспірин лускатий з тіла протягом 2-3 годин)
2. Якщо збільшення / збільшення кровоносних судин і збудження крові несуть більше поживних речовин до клітин, Біла верба все ще залишається тією ж причиною поглинання аспірину - тому що вона діє довше. .

Але взагалі це мені взагалі не допомагає, тому що практично не знаю, як працює сам аспірин. Так що, хлопці, скажіть, якщо я хочу отримати блістер день аспірин або бачити його перетинати і пройти через підозру?

І так - ось посилання http://bodybuilding.com/store/white.html

30 січня 2008 13:27

Голосів немає

Фітнес-ентузіаст

  • Ось 16 червня 2006 року
  • 2012 переглядів

Для аспірину він продукує негативний азотний баланс в організмі, підвищує адреналін і норадреналін і стимулює симпатичну вегетативну нервову систему, саліцилат стимулює дихальний центр шляхом поглиблення і прискорення дихання. Розширення кровоносних судин і прискорення кровообігу абсолютно нічого не говорять. Кровотеча крові відбувається в серцебиття, наскільки я знаю.Главним лікувальним ефектом є протизапальна. малі дози всередину, щоб зменшити запалення і набряк, а саліцилат (як аспірин) вперше зустрічається в білій вербі (Salix alba).

Поради дають все!

30 січня 2008 20:06

Голосів немає

Фітнес-ентузіаст

  • Ось 23 листопада 2005 року
  • 364 переглядів
  • З Софії
  • Щоденник

10h, чувак. Так що я написав це в основному з форумів bodybuilding.com. Насправді, Біла верба - це лише екстракт білої капсули верби. Отже, це повинно бути ефект розширення кровоносних судин, тому що кров легше пройти. Ось чому я думаю, що це ставиться в будь-якому Fableburner з ефедри і такі лайно. Найбільше мене цікавило те, як це впливає на синтез білка та харчування клітин. Так чи інакше, це дуже засмучений 10h, чувак .

31 січня 2008 р. 08:59

Голосів немає

Фітнес-ентузіаст

  • Ось 25 січня 2008 року
  • 374 переглядів

1. Аспірин Невелика таблетка маленької таблетки не погано впливає на живіт, але її не потрібно забирати занадто багато.
2. Якщо ви тренувалися принаймні місяць, ви побачите, що у вас не буде м'язової лихоманки, принаймні не неприємно.
3. Якщо ви читаєте, що він знижує синтез білка => не можна очікувати великого "зростання м'язів" \ t 1

31 січня 2008 09:08

Голосів немає

Фітнес-ентузіаст

  • Ось 23 листопада 2005 року
  • 364 переглядів
  • З Софії
  • Щоденник

автор: Vasko на 31 січня 2008 р. 09:08:


Хехе Хехе   1
1. Мені боляче за шлунок - його затоптано лайно лайно, а як їжа та інші форми, залізо, у нього немає проблем.
2. Навчаюсь більше місяця, у мене є м'язова лихоманка, як сиськи, і коли я втрачаю вагу, тренування або серію, я взагалі не відчуваю, що я їх навчив. Я завжди мав жорстку м'язову лихоманку на грудях.
3. Я писав, що деякі кажуть, що це знижує синтез білка, інші, що він збільшує потік поживних речовин до клітин - тобто практично збільшує зростання, тому що страждання настільки кульгаві. Моє питання, який з них і чому. Виконайте пошук на форумі BB.com, вони 2-3 теми не можуть помилятися .

31 січня 2008 10:04

Голосів немає

Фітнес-ентузіаст

  • Ось 23 листопада 2005 року
  • 364 переглядів
  • З Софії
  • Щоденник

Чувак, мабуть, це демонстрація, про яку я розповідаю половину з собою, але принаймні для когось корисна. Отже:
НЕ ДОПОМОГАЙТЕ АПІПРІНУ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ В ЗАЛІ

Четвер, 1 листопада 2007 року

Кілька років тому почалися дослідження щодо впливу звичайних засобів для усунення болю на безплідний м'яз на ріст м'язів. Якщо ви новачок в бодібілдингу в останні роки, ви, можливо, пропустили велику новину, коли вона вперше вийшла. Багато культуристів беруть їх, щоб полегшити болючість м'язів (DOMS) від силових тренувань або інших хвороб і не знають про цей побічний ефект. Це також важливо знати, тому що багато добавок, що спалюють жир, такі як гідроксильний хардкор, поклали в нього вербу кори (природну форму аспірину). Ацетамінофен (Tylenol) і клас ліків, що називаються (НПЗП), які включають знеболюючі препарати, ібупрофен (Advil, Motrin) і напроксен (Alleve), впливають на синтез білка.

Дослідження впливу знеболюючих на синтез білка:

Одне з перших досліджень, що вийшли, було опубліковано в Росії
J Clin Endocrinol Metab. 2001 Oct; 86 (10): 5067-70. Це було зроблено на 24 самцях або для прийому ібупрофену, ацетамінофену, або контрольної після тренувань з фізичних вправ (10-14 наборів). Він показав, що ацетамінофен та ібупрофен впливають на простагландини (в рівній мірі). Дослідники прийшли до висновку, що цей вплив на простагландини може мати великий вплив на зростання м'язів.

Через рік ці ж дослідники опублікували (Am J Physiol Endocrinol Metab., 2002 Mar; 282 (3): E551-6). Вимірювання синтезу білка після тренування. Дослідження було проведено на 24 самцях, які або взяли ацетамінофен, ібупрофен, або контроль. Результати показали, що група плацебо мала 75% більш високий синтез білка в скелетних м'язах, ніж група ібупрофену або ацетамінофену. Ці знеболюючі препарати не впливали на загальний розпад тіла, але впливали на синтез білка в м'язах.

Аспірин також впливає на зменшення синтезу білка. (джерело: J Biol Chem 2007 Apr; 282 (14): 10164-71 Epub 2007 Feb 6)

Більшість старих досліджень обговорюють синтез білка, але набагато більше
Недавнє дослідження, опубліковане в (Med Sci Sports Exerc. 2006 May; 38 (5): 840-6.), порівняно з перевантаженням щурячого м'яза з або без ібупрофену на фактичний ріст м'язів. Результати показують зниження росту м'язів на 50% у щурів з ібупрофену з перевантаженням проти тільки перевантаження.

Як ви можете бачити, це не були незначними змінами в синтезі білка. Навіть випадкове використання буде мати значний вплив на ріст м'язів.

Ось посилання:
http://www.bodybuildingweb.net/blog/aspirin-other-...lers-effects-on-muscle-growth/

Для кого він не знає англійської - звичайні знеболюючі (аспірин) впливають на синтез білка (негативний - тобто зменшує його), в різних діапазонах досягає 50% і вище. Вони живі і здорові.

31 січня 2008, 15:57

Голосів немає

Фітнес-ентузіаст

  • Ось 16 червня 2006 року
  • 2012 переглядів

Я не знаю англійської мови і не читав статтю, але фактично ви збиралися використовувати аспірин як судинорозширювальний апарат, і ви шукаєте цей ефект, але медики не використовують його для цієї мети. потрібно сприймати, оскільки ви не хворієте, але можете спробувати натуральні продукти. Як кажуть, ПП (нікотинамід) має таку дію: від диких трав до свиней, додає його до деяких готових упакованих чаїв, а велосипеди, такі як м'ята, чебрець, мають подібну, меншу дію. Збільшення поглинання речовини не є безперечним і очевидним, все програмується на клітинному рівні, і всі біохімічні процеси контролюються гіпоталамусом, що входить до складу людського мозку і контролює фіксований рівень речовин у крові. він намагається зменшити їх Гіпоталамус знову збільшує його. Біодібулінг - це щось на зразок спроби перехитрити природу.З різними методами, щоб стимулювати анаболічний ефект.З вашого висновку, що поліпшення кровообігу буде нести більше поживних речовин і корисних речовин не буде автоматично випливати, що вони будуть поглинатися Вони не позбудуться сечі і т.д.

Поради дають все!

31 січня 2008, 21:14

Голосів немає

Фітнес-ентузіаст

  • Ось 23 листопада 2005 року
  • 364 переглядів
  • З Софії
  • Щоденник

сказав Miro на 31 січня 2008 р. 21:14:

Я не знаю англійської мови і не читав статтю, але фактично ви збиралися використовувати аспірин як судинорозширювальний апарат, і ви шукаєте цей ефект, але медики не використовують його для цієї мети. потрібно сприймати, оскільки ви не хворієте, але можете спробувати натуральні продукти. Як кажуть, ПП (нікотинамід) має таку дію: від диких трав до свиней, додає його до деяких готових упакованих чаїв, а велосипеди, такі як м'ята, чебрець, мають подібну, меншу дію. Збільшення поглинання речовини не є безперечним і очевидним, все програмується на клітинному рівні, і всі біохімічні процеси контролюються гіпоталамусом, що входить до складу людського мозку і контролює фіксований рівень речовин у крові. він намагається зменшити їх Гіпоталамус знову збільшує його. Біодібулінг - це щось на зразок спроби перехитрити природу.З різними методами, щоб стимулювати анаболічний ефект.З вашого висновку, що поліпшення кровообігу буде нести більше поживних речовин і корисних речовин не буде автоматично випливати, що вони будуть поглинатися Вони не позбудуться сечі і т.д.

10x багато про те, що ви написали 10x багато про те, що ви написали . Так що я читав інші статті про аспірин, але моє знання англійської мови не дуже багато, і їм було пояснено трохи натяку на грамотних людей (а хімія вже не я), і було описано, чому синтез білка зменшується (якщо хтось зацікавлений буде трястися і дасть йому посилання). Чи збільшується кровотік потоку кисню до клітин, і що саме впливає на нього? Інша річ, про яку я хотів би запитати вас, - це судинорозширюючий ефект. Правда в тому, що я не знаю, що таке м'язова лихоманка (якщо пояснити мені свою золоту ) як реакція організму на надмірне навантаження і саме розширення кровоносних судин запобігає м'язову лихоманку і чи є воно насправді аналгетичну дію аспірину?

1 лютого 2008, 09:04

Голосів немає

Фітнес-ентузіаст

  • Ось 16 червня 2006 року
  • 2012 переглядів

Я можу сказати вам щось певне про м'язову лихоманку: у мене інший погляд на те, що це таке. Біохімічна теорія - накопичення молочної кислоти після фізичних вправ Механічна - для мікро-розривів дрібних м'язових волокон.Аспірин може в деяких випадках викликати анемію. Тикани використовують його так звану антиагрегаційну дію, вона змушує тромбоцити злипатися і утворюють тромби, можна сказати, що розбавляють кров у цьому сенсі, однак, це не говорить про те, що вона має яскраво виражений апетит. Немає такої інформації про аспірин, точна фізична навантаження призводить до поліпшення кровообігу, в стані спокою функціонує лише частина капілярів, інші - закриті (запасні) і в них немає крові. При інтенсивній роботі вони також відкриваються, їх кількість від 30 до 200 за квадратний сантиметр спочатку може досягати 1000-2500 в 1 кв.см.Поперечний розріз також збільшується, кров, що проходить через м'язи в спокої, становить 20% від загальної кількості. хвилинне навантаження, 88%
Анестезуючий ефект аспірину пов'язаний з придушенням синтезу болючих речовин в організмі, таких як брадикінін, простагландини та ін. Утворення цих речовин блокується і біль зникає.

Поради дають все!

1 лютого 2008 11:07

Голосів немає

Фітнес-ентузіаст

  • Ось 23 листопада 2005 року
  • 364 переглядів
  • З Софії
  • Щоденник

Дякуємо Дякуємо . Це було саме те, що мені було потрібно .

1 лютого 2008, 11:14

Голосів немає

Фітнес-ентузіаст

  • Ось 11 серпня 2006 року
  • 70 переглядів
  • З Пальма де Майорка, Іспанія

Коротше кажучи:
синтез клітинних білків здійснюється однією молекулярною машиною - рибосомою.
Щоб запустити цю машину, потрібно кілька речей у клітці -
- ДНК
- амінокислоти
- РНК
- додаткові молекули, які починають процес.

Аспірин призводить до інактивації однієї з цих додаткових молекул - eIF2a, яка є щось на кшталт ключа, який ви запускаєте двигуном автомобіля - автомобіль може бути абсолютно новим, в ідеальному стані і повному паливі з високою якістю, але без ключа як піти, і як ми говоримо про рибосому - вона не буде виробляти білки.

Більш точний механізм описаний в статті ІНГІБАЦІЯ СИНТЕЗУ БІЛКІВ СЕЛІЦИЛАТІВ ТРИГГЕРА В РКР-ПОДОБАЄ
ЕНДОПЛАСМІЧНА РЕКТИКУЛЬНА КІНАЗА-ЗАВЕРШЕНИЙ МАНЕР Арістоболо М. Сільва, Die Wang

10 квітня 2008 09:46

Голосів немає

Фітнес-ентузіаст

  • Це з 8 листопада 2004 року
  • 1675 переглядів
  • З Варни

Супер! Браво Пече! Супер Мені було дуже цікаво! Тепер я думаю про співбесіду з Доріаном до того, як Олімпія 97, де він виросла через якийсь аспірин, не завантажив добре вуглеводами і запитав, чи була у нього помилка!

10 квітня 2008 11:32

Голосів немає

Фітнес-ентузіаст

  • Ось 14 червня 2008 року
  • 17 переглядів

Біла верба діє так само, як аспірин, не дратує шлунок і при необхідності (травма) може випити до 20 капсул на день, не завдаючи шкоди ні шлунку, ні тілу.

14 червня 2008 14:47

Голосів немає

Фітнес-ентузіаст

  • Ось 5 січня 2013 року
  • 1 повідомлення

Аспірин не слід приймати у здорових людей. Його профілактичний прийом навіть небажаний. Аспірин приймають для розведення крові - у пацієнтів зі стисненою кров'ю, тромбозом і так далі. Прийом Аспірину в здоровому організмі призводить до вимушеного і небажаного розведення крові, що є досить небезпечним! Рівні <70, 65% можуть бути критичними для організму і призвести до ряду захворювань з собою! Старанна навмисна кров НЕ означає, що людина викликається таким чином !!! Природно, що у людини менше крові, ніж у більш товстої, але в межах норми! Розбавлена ​​кров набагато бідніша складовим і організм людини стає набагато більш чутливим до вірусних інфекцій. Він також може пошкодити такі органи, як печінка і нирки. Тому прийом Аспірину від здорової людини не рекомендується, або заздалегідь звертатися до лікаря. І це не жарт, адже стиснутий кров можна розбавити, але рідкісне потовщення надзвичайно важко!

Аспірин. Обговорення на LiveInternet - Російській службі інтернет-щоденників

Любитель фітнесу

  • Він знаходиться тут з 23 листопада 2005 року
  • 364 відгуки
  • З Софії
  • Щоденник

Отже, щодо аспірину я порушив читання тут останні кілька годин і нічого не знайшов - навпаки. Одне було те, що це шкідливо, оскільки регулярне вживання призводить до розладу шлунка (що мені дуже не байдуже, оскільки я вважаю, що аспірин - одна з останніх речей, яка зашкодить мені в цій області), інша, яка дратує мене і це як недолік (і що таке :)) є те, що він знижує синтез білка в клітинах після його прийому. Тож це недоліки. Плюси - він чудово діє на серце (про це можна сказати в аптеці :)), він розріджує кров (що приємно, тому що після тренування загусає) і скріплює її, що також призводить до отримання більшої кількості поживних речовин, які надходять до клітин і ось так ти зростаєш більше (нехай не кажуть, що я конфліктую, я знаю, що я написав вище, але це те, що я читаю :)). І що я хочу взяти - це ще один плюс - у вас немає м'язової лихоманки (або це не так жорстоко).

Отже, тепер я хочу запитати - який же трапляється ефект аспірину на мене, якщо він знижує синтез білка на скільки і в якій мірі (якщо хтось скаже кілька кілограмів коньяку або жменю аміно), що б хто не вибрав: )). І чи є правда до іншого твердження, що збільшення кровотоку, збільшення поживних речовин збільшує ріст м’язів. І останнє - як я хроплю і скільки мг аспірину потрібно пити (до або після фізичного навантаження або обох)?

Любитель фітнесу

  • Він знаходиться тут з 23 листопада 2005 року
  • 364 відгуки
  • З Софії
  • Щоденник

Зараз я прочитав трохи про Білу вербу - кору верби (в капсулах вона не жує, як коза Зараз я прочитав трохи про Білу вербу - кору верби (в капсулах вона не жує, як коза   ) ). Він має аналогічну дію на аспірин, лише залишаючись в організмі довший час. Відповідно, дві теорії мають різний вплив:
1. Якщо він знижує синтез білка, ще гірше приймати аспірин, оскільки він працює довше (аспірин виходить з організму за 2-3 години)
2. Якщо в клітини надходить більше поживних речовин шляхом розширення / розширення кровоносних судин і припливу крові до клітин, Біла верба є тією ж причиною аспірину, що і аспірин, оскільки вона триває довше .

Але загалом це мені не допомагає принаймні, бо я не знаю практично, як працює сам аспірин. Отож, чувачки, скажіть мені, чи потрібно фунт по одному аспіриновому блістеру в день, або коли я бачу, як він перехрещується і проходить з підозрою?

І так - ось посилання http://bodybuilding.com/store/white.html

30 січня 2008 р. 13:27

Голосів немає

Любитель фітнесу

  • Він знаходиться тут з 16 червня 2006 року
  • Думки 2012 року

Аспірин говорить, що у великих дозах (понад 5-6 грамів на добу) він викликає негативний баланс азоту в організмі. Підвищує адреналін та норадреналін та тонізує симпатичну вегетативну нервову систему. Саліцилати стимулюють дихальний центр заглибленням та збільшенням дихання. розширення судин і прискорення кровообігу, абсолютно нічого не сказано. Наскільки я знаю, приплив крові відбувається при серцебитті. Основний терапевтичний ефект - протизапальний. Після невеликої травми можна взяти невеликі дози внутрішньо для зменшення запалення та набряку Саліцилати (такі як аспірин) вперше були виявлені у білої верби (Salix alba).

Я даю всілякі поради!

30 січня 2008 р. 20:06

Голосів немає

Любитель фітнесу

  • Він знаходиться тут з 23 листопада 2005 року
  • 364 відгуки
  • З Софії
  • Щоденник

10х, чувак. Тож ось це я написав, я читав це здебільшого з форумів bodybuilding.com. Насправді Біла верба - це саме екстракт капсули з кори білої верби. Отже, це повинно бути наслідком голодування крові, оскільки кров текла легше. Ось чому я вважаю, що його вкладають у будь-які жироспалювачі, які мають ефедрин та подібні лайна. Мене найбільше зацікавило те, як це впливає на синтез білка та живлення клітин. У будь-якому випадку, дуже дякую, що потрясли себе 10х, чувак .

31 січня 2008 р. 8:59 ранку

Голосів немає

Любитель фітнесу

  • Він був тут з 25 січня 2008 року
  • 374 відгуки

1. Протектор таблеток Аспірин Байєр не впливає погано на живіт, але його не слід приймати занадто сильно.
2. Якщо ви тренуєтесь принаймні місяць, ви виявите, що у вас не буде м'язової лихоманки, принаймні, неприємно.
3. Якщо ви читаєте, що це зменшує синтез білка => ви не можете очікувати великого "росту м'язів" 1

31 січня 2008 р. 9:08 ранку

Голосів немає

Любитель фітнесу

  • Він знаходиться тут з 23 листопада 2005 року
  • 364 відгуки
  • З Софії
  • Щоденник

автор: Васько 31 січня 2008 р. 9:08:


Хе-хе Хе-хе   1
1. Мене болить головний біль - я трахаюся від лайна і люблю їжу та інші форми, вибачте, це не проблема.
2. Я тренуюсь більше місяця і відчуваю м’язову лихоманку, коли роблю сиськи, але, втрачаючи вагу, фізичні вправи або серії, я зовсім не відчуваю, що я їх тренував. У мене завжди були жорсткі сиськи на м’язах.
3. Я писав, що одні кажуть, що він зменшує синтез білка, а інші, що він збільшує приплив поживних речовин до клітин - тобто практично збільшує ріст, тому що скупи такі лапи більше. Моє запитання - що це правда і чому. Залиште пошук на форумі BB.com, це 2-3 теми, з якими ви не можете помилитися .

31 січня 2008 р. 10:04

Голосів немає

Любитель фітнесу

  • Він знаходиться тут з 23 листопада 2005 року
  • 364 відгуки
  • З Софії
  • Щоденник

Чуваки, це, мабуть, стало демонстрацією для обговорення половини речей із самим собою, але принаймні для деяких це корисно. Таким чином:
НЕ ПІТЬ АПІРИН ДЛЯ ПРОМИНУВАННЯ ДОМАШНЬОГО ДОБРИ

Четвер, 1 листопада 2007 року

Кілька років тому розпочалися дослідження про вплив поширених безрецептурних знеболюючих препаратів на ріст м’язів. Якщо ви новачок в бодібілдингу в останні роки, можливо, ви пропустили велику новину, коли він вперше вийшов. Багато культуристів приймають це, щоб зняти хворобливість м’язів (DOMS) від силових тренувань або іншої недуги і не знають про цей побічний ефект. Це також важливо знати, оскільки багато добавок, що спалюють жир, такі як хардкор гідроксикут, вкладають у нього кору верби (природна форма аспірину). Ацетамінофен (тиленол) і клас препаратів під назвою (НПЗЗ), який включає безрецептурні знеболюючі препарати, ібупрофен (Адвіл, Мотрін) та напроксен (Аллев) - впливають на синтез білка.

Дослідження впливу знеболюючого на синтез білка:

Одне з перших досліджень, що вийшло, було опубліковано в
J Clin Endocrinol Metab. 2001, жовт .; 86 (10): 5067-70. Це було зроблено 24 чоловікам, які отримували або ібупрофен, ацетамінофен або контрольні тренування після вправ з опору (10 - 14 наборів). Це показало, що ацетамінофен та ібупрофен впливали на простогландини (в рівній мірі). Дослідники дійшли висновку, що такий вплив на простогландини може мати великий вплив на ріст м’язів.

Через рік ці ж дослідники опублікували (Am J Physiol Endocrinol Metab. 2002 Mar; 282 (3): E551-6.) Вимірювання синтезу білка після тренування на резистентність. Дослідження проводилося на 24 чоловіках, які або приймали ацетамінофен, ібупрофен, або контролювали. Результати показали, що плацебо група мала на 75% вищий синтез білка в скелетній мускулатурі, ніж група ібупрофену або ацетамінофену. Ці знеболюючі препарати не впливали на загальний розпад організму, але впливали на синтез білка в м’язах.

Аспірин також впливає на зниження синтезу білка. (джерело: J Biol Chem. 2007 Квітень; 282 (14): 10164-71. Epub 2007 6 лютого)

Більшість старих досліджень обговорюють синтез білка, але більше
недавнє дослідження, опубліковане в (Med Sci Sports Exerc. 2006, травень; 38 (5): 840-6.), порівнювало перевантаження м'язів щурів з ібупрофену або без його фактичного росту м’язів. Результати показали зменшення гіпертрофії м’язів (зростання м’язів) на 50% у щурів від ібупрофену з перевантаженням vs. тільки перевантаження.

Як бачите, це були незначні зміни в синтезі білка. Навіть періодичне використання матиме значний вплив на ріст м’язів.

Привіт йому та посилання:
http://www.bodybuildingweb.net/blog/aspirin-other-...lers-effects-on-muscle-growth/

Він не знає англійської - звичайний болезаспокійливий засіб (аспірин) впливає на синтез білка (негативно - тобто знижує його), в різних межах, до 50% і вище. Живі і здорові.

31 січня 2008 р. 15:57

Голосів немає

Любитель фітнесу

  • Він знаходиться тут з 16 червня 2006 року
  • Думки 2012 року

Я не знаю англійської мови і не читав цю статтю. Але ви насправді мали намір використовувати аспірин як судинорозширювальний засіб. І ви шукаєте це в цьому ефекті. Але медики взагалі не використовують його для цієї мети. Вони мають спеціальні вазодилататори, в 100 разів ефективніші. потрібно приймати, коли ви не хворі. Але ви можете спробувати натуральні продукти. Для віт. ПП (нікотинамід) написаний, щоб мати такий ефект. На глід з дикорослих трав додайте його до деяких попередньо упакованих чаїв. Трави, як м'ята, чебрець, мають схожий, менший ефект. Висновок з читання, що при збільшенні кровотоку, Збільшення поглинання речовин не є незаперечним і демонстративним. Все програмується на клітинному рівні, а всі біохімічні процеси контролюються гіпоталамусом, що входить до мозку людини. Він контролює фіксований рівень речовин у крові. Коли вони збільшуються, він намагається їх зменшити.К коли їх концентрація знижується, гіпоталамус знову піднімає це. Бодібілдінг - це щось на кшталт спроби перехитрити природу. За допомогою різних методів стимулювання анаболічного ефекту. З вашого висновку, що покращений кровообіг принесе більше поживних речовин і поживних речовин, це не означає автоматично, що вони будуть поглинені більше.І вони не будуть утилізуватися з сечею тощо.

Я даю всілякі поради!

31 січня 2008 р. 21:14

Голосів немає

Любитель фітнесу

  • Він знаходиться тут з 23 листопада 2005 року
  • 364 відгуки
  • З Софії
  • Щоденник

від Miro 31 січня 2008 р. 21:14:

Я не знаю англійської мови і не читав цю статтю. Але ви насправді мали намір використовувати аспірин як судинорозширювальний засіб. І ви шукаєте це в цьому ефекті. Але медики взагалі не використовують його для цієї мети. Вони мають спеціальні вазодилататори, в 100 разів ефективніші. потрібно приймати, коли ви не хворі. Але ви можете спробувати натуральні продукти. Для віт. ПП (нікотинамід) написаний, щоб мати такий ефект. На глід з дикорослих трав додайте його до деяких попередньо упакованих чаїв. Трави, як м'ята, чебрець, мають схожий, менший ефект. Висновок з читання, що при збільшенні кровотоку, Збільшення поглинання речовин не є незаперечним і демонстративним. Все програмується на клітинному рівні, а всі біохімічні процеси контролюються гіпоталамусом, що входить до мозку людини. Він контролює фіксований рівень речовин у крові. Коли вони збільшуються, він намагається їх зменшити.К коли їх концентрація знижується, гіпоталамус знову піднімає це. Бодібілдінг - це щось на кшталт спроби перехитрити природу. За допомогою різних методів стимулювання анаболічного ефекту. З вашого висновку, що покращений кровообіг принесе більше поживних речовин і поживних речовин, це не означає автоматично, що вони будуть поглинені більше.І вони не будуть утилізуватися з сечею тощо.

10 разів багато за те, що ви написали 10 разів багато за те, що ви написали . Тому я прочитав більше статей про аспірин, і мої знання англійської мови не так вже й великі, і їх пояснили маленьким піхотом грамотним людям (а в хімії я навіть цього не маю) і точно описали, чому синтез білка знижується (якщо будь-хто зацікавлений, я похитнусь і дам йому посилання). І збільшується приплив кисню до клітин із розрідженням крові, і що саме це має? Інша річ, про яку я хотів вас запитати - це судинорозширювальний ефект. Правда в тому, що я точно не знаю, що таке м'язова лихоманка (якщо ти мені це поясниш, ти золотий ) як реакція організму на надмірний стрес і точне розширення кровоносних судин, чи запобігає він м’язовій лихоманці і, власне, це знеболюючий ефект аспірину?

1 лютого 2008 р. 9:04

Голосів немає

Любитель фітнесу

  • Він знаходиться тут з 16 червня 2006 року
  • Думки 2012 року

Я не можу сказати вам нічого конкретного щодо м’язової лихоманки. Я читав різні думки про те, що це таке. і передачу кисню. Лікарі використовують так званий антиагрегантний ефект. Він заважає тромбоцитам згортатися і згортатися. Можна сказати, що в цьому сенсі розріджують кров. Однак, це не говорить про те, що є виражений застій. Відомо, що навіть тверді речовини розширюють судини. Аспірин не має подібної інформації. Вправа сама призводить до поліпшення циркуляції крові. У спокої функціонує лише частина капілярів у м’язах. Решта закриті (запасні) і крові в них немає. .При інтенсивній роботі вони відкриваються. Їх кількість від 30 до 200 на квадратний см спочатку може досягати 1000-2500 на 1 квадратний см. Їх перетин також збільшується. Кров, що проходить через м’язи в спокої, становить 20% від загальної кількості хвилинний обсяг, 88% проходить через них
Знеболюючу дію аспірину пов’язано з пригніченням синтезу больових речовин в організмі, таких як: брадикінін, простагландини тощо. Утворення цих речовин блокується, і біль зникає.

Я даю всілякі поради!

1 лютого 2008 р. 11:07

Голосів немає

Любитель фітнесу

  • Він знаходиться тут з 23 листопада 2005 року
  • 364 відгуки
  • З Софії
  • Щоденник

Дякую Дякую . Це саме те, що мені було потрібно .

1 лютого 2008 р. 11:14

Голосів немає

Любитель фітнесу

  • Він знаходиться тут з 11 серпня 2006 року
  • 70 оглядів
  • З Пальми де Майорки, Іспанія

Якщо коротко сказати:
Синтез клітинних білків здійснює одна молекулярна машина - рибосома.
Щоб ця машина працювала, в камері потрібно зробити кілька речей -
- ДНК
- амінокислоти
- РНК
- додаткові молекули, які запускають процес.

Аспірин спричиняє інактивацію однієї з цих додаткових молекул - eIF2α, що є чимось на зразок ключа до запуску автомобільного двигуна - автомобіль може бути абсолютно новим, в ідеальному стані та повноцінним паливом високої якості, але без ключа як іти, а оскільки ми говоримо про рибосому - вона не виробляє білків.

Більш точний механізм, за допомогою якого це робиться, описаний у статті ВИКОРИСТАННЯ СИНТЕЗИЧНОГО ПРОТЕЙНІЧНОГО СИНТЕЗУ САЛІКІЛАТІВ В ПКР-ЛІК
ЕНДОПЛАЗМИЧНИЙ РЕТИКУЛЬНИЙ КІНЕЗЕМНИЙ ПІДПРИЄМСТВО Aristóbolo M. Silva, Die Wang

10 квітня 2008 р. 9:46

Голосів немає

Любитель фітнесу

  • Він знаходиться тут з 8 листопада 2004 року
  • 1675 відгуків
  • З Варни

Чудово! Браво Пеза! Чудово Мені це було справді цікаво! Тепер я думаю про інтерв'ю з Доріаном перед «Олімпією 97», де він намокнув через якийсь аспірин, не завантажився добре вуглеводами і задумався, чи в ньому помилка!

10 квітня 2008 11:32

Голосів немає

Любитель фітнесу

  • Він знаходиться тут з 14 червня 2008 року
  • 17 оглядів

Біла верба має таку ж дію, як аспірин, вона не дратує шлунок і, якщо потрібно, можна пити до 20 капсул на день, не пошкоджуючи ні шлунок, ні організм.

14 червня 2008 р. 14:47

Голосів немає

Любитель фітнесу

  • Він тут з 5 січня 2013 року
  • 1 відгук

Аспірин НЕ слід приймати здоровим людям. Профілактичний прийом його навіть небажаний. Аспірин використовується для розрідження крові - у пацієнтів із згортанням крові, тромбозом тощо. Прийом Аспірину у здоровому організмі призводить до примусового та небажаного розрідження крові, що досить небезпечно! Рівні <70, 65% можуть стати критичними для організму і принести з собою багато захворювань! Розведена навмисна кров НЕ означає, що людина рухається таким чином !!! Для людини закономірно мати рідше кров, ніж щільніше, але в межах норми! Розведена кров значно бідніша в складових, і організм людини стає набагато більш сприйнятливим до вірусних інфекцій. Це також може пошкодити органи, такі як печінка та нирки. Тому приймати Аспірин здоровій людині не рекомендується, або попередньо проконсультуватися з лікарем. І це не жарт, адже згорнуту кров можна розбавити, але рідкісну вкрай важко згустити!


Нарешті, як ви виступаєте і скільки мг аспірину пити (до або після тренувань, або як і чому)?
Так що, хлопці, скажіть, якщо я хочу отримати блістер день аспірин або бачити його перетинати і пройти через підозру?
Чи збільшується кровотік потоку кисню до клітин, і що саме впливає на нього?
І останнє - як я хроплю і скільки мг аспірину потрібно пити (до або після фізичного навантаження або обох)?
Отож, чувачки, скажіть мені, чи потрібно фунт по одному аспіриновому блістеру в день, або коли я бачу, як він перехрещується і проходить з підозрою?
І збільшується приплив кисню до клітин із розрідженням крові, і що саме це має?